Sitodruk zbąszyń

Zalety sitodruku

Występuje mnóstwo metod druku. Jedną z nich jest druk sitowy czyli tak zwany sitodruk. Za sprawą tej metody realizuje się nadruki na tekstyliach, na przykład koszulkach, czapkach, bluzach, odzieży roboczej, ale także przykładowo na torbach. 
Pośród wielu plusów sitodruku wymienia się na ogół równowagę, albowiem jest on bardzo trwały nie tylko na wilgoć i pranie, ale także na promienie UV. Istotnie pod warunkiem, że został dobrze wykonany. Nadzwyczaj wielkie znaczenie posiada tutaj bowiem odpowiednio wykonany każdy etap drukowania, tak więc naświetlenie, drukowanie z użyciem farb odpowiedniej jakości a także wysychanie. 
Nie bez znaczenia jest także możliwość druku w jakimkolwiek kolorze. Okazała bowiem dostępność farb do sitodruku umożliwi zyskać ładne odcienie, a możliwość ich mieszania sprawi, że paleta barw będzie bardzo sowita. 
Dla większości z nas szczególnie znacząca jest także niska cena sitodruku, która w najwyższym stopniu pewnie zachęca do skorzystania z tej procedury znakowania.
Wśród licznych zalet sitodruku wyszczególnić dodatkowo trzeba jego wielkie wykorzystanie. Okazuje się, że można go użyć do znakowania nie tylko  nawierzchni płaskich, ale dodatkowo cylindrycznych innymi słowy wypukłych. A co ważniejsze, użytkować go można, poza tkaninami, również na dzianinach, drewnie albo tworzywach sztucznych (np. wtrącone wcześniej torby, czapki czy parasole).
Taka sposobność zużycia sitodruku jest niezmiernie kluczowa dla branży reklamowej. Szereg bowiem gadżetów reklamowych jest oznakowanych właśnie ta metodą, wybieraną przez firmy zważywszy na dużo zalet, a przede wszystkim niskie sumpty wydruku. Jest to fenomenalne rozwiązanie przykładowo dla początkujących firm odzieżowych z niedużym funduszem początkowym.
Tagi , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.